gawron001

gawron001

W dniach od 28.01.2019-10.01.2019 firma transportowo-spedycyjna "Gawron" jest nieczynna. Przepraszamy za utrudnienia.

Oferta pracy

Spedytor Obsługi Klientów

Zakres obowiązków:
-Stały nadzór nad procesami występującymi w projektach transportowych,
-Kontrola procesu terminowości dostaw do klientów w tym przygotowywanie raportów,
-Stały kontakt z klientem, doradztwo techniczne wobec klienta oraz rozwiązywanie zapytań zlecanych przez klientów,
-Podejmowanie działań naprawczych w przypadku zgłoszonych problemów,
-Zapewnienie prawidłowego przebiegu informacji pomiędzy pracownikami w tym: przekazywanie nowych procedur lub ustaleń podjętych z klientem,
-Udział w spotkaniach podsumowujących projekty.

Wymagania:
-Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub logistycznej,
-Znajomość rynku transportowego/spedycyjnego oraz zagadnień związanych z przewozami cało pojazdowymi i drobnicowymi,
-Doświadczenie i wiedza w zakresie modelowania, planowania i realizacji transportów międzynarodowych,
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego i obsługi komputera (MS Office),
-Elastyczność w rozwiązywaniu pojawiających się zadań,
-Umiejętności analityczne,
-Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
-Umiejętność współpracy i komunikacji.

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-Dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawy i atrakcyjnego systemu premiowego,
-Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
-Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,
-Kompleksowy system szkoleń,
-Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych.